חווית צפייה ב MTV

MTV הולכת להשיק את MTV ישראל בארץ, אתר שיאפשר ליוזרים לצפות במוזיקה ותוכניות בצורה שלא נראתה כמוה בארץ. האתר יכלול פיתוחים טכנולוגיים שיאפשרו לגולשים לעצב לעצמם את חווית צריכת התוכן באתר. כמו כן, יכלול האתר רשת חברתית מוזיקלית שתאפשר לכל גולש להקים עמוד אישי ולחשוף את יצירותיו לקהל הרחב.

המיזם האינטרנטי מבית MTV ישראל הכולל רשת חברתית עוצב ופותח במלואו ע”י חברת MTV, Frido ישראל תהיה החברה הראשונה בעולם שתטמיע את פלטפורמת הוידיאו מבית הסטארט אפ הישראלי Tvinci לניהול עולם הוידיאו בעידן הניו מדיה. לראשונה בעולם תינתן לגולשים חווית צפייה הכוללת יכולות חברתיות ופרסונאליות על גבי הוידיאו במסך מלא.

התוכן באתר יחולק לשניים. תוכן שבבעלות MTV שיכלול השמעות בכורה לאלבומים ישראליים, חשיפה של אמנים צעירים, ביקרות דיסקים, כתבות, ראיונות, לוח הופעות והמון המון מוזיקה לשמיעה חופשית. בנוסף תוכלו לצפות בתוכניות שבועיות של הפקות אנימציה מקוריות בעברית.

כמו כן האתר יכלול תוכן מבוסס גולשים שיאפשר למשתמשים רשומים להעלות מוזיקה מקורית, לכתוב בלוג, להעלות תמונות, סרטוני וידאו וליצור לעצמם דף פרטי שדרכו יוכלו לשתף כל פיסת מידע מוזיקלית (לא רק), שמעניינת אותם.
מלבד זה האתר יאפשר אינטראקציה עם שאר חברי הקהילה כגון, צ’אט, הודעות פרטיות ושיתוף פלייליסטים דרך TVbox.

המוצר החדש הזה בהחלט מתעלה על הרבה פלטפורמות וידאו שמסתובבות היום ברשת ואני בהחלט מקווה שהגולש הישראלי הממוצע שלא רגיל עדיין לסוג כזה של טכנולוגיה, ידע להעריך את האתר ולנצל את האיכויות שבו. כבוד ל MTV ישראל על ההבנה בנחיצות של כזה פרוייקט בארץ ושאפו ל-TVinci שבנו מוצר שלא נופל מג’וסט העולמית.

 

Advertisements

About scepia

Scepia is a webdesign company located in Tel Aviv. We are helping companies to maximize their business on the web
This entry was posted in News and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s